Стипендія на участь в Літній школі словацької мови та культури

Посольство Словацької Республіки в Україні засвідчує свою повагу Міністерству освіти і науки України і, на прохання Департаменту міжнародного співробітництва та європейських справ Міністерства освіти, науки, досліджень і спорту Словацької Республіки, має честь надіслати пропозицію стосовно надання стипендій Уряду Словацької Республіки в рамках офіційної допомоги в цілях розвитку (Official Development Assistance, ODA) на навчання в 2023/2024 академічному році у вищих навчальних закладах Словацької Республіки. Кількість стипендіальних місць для України та напрями навчання вказані в Додатку N°l до цієї Ноти.

Заявки на отримання стипендії Уряду СР подаються в електронній формі, для чого необхідно зареєструватися на веб-порталі, де розміщена уся необхідна інформація, включно інструкції щодо заповнення та подання заявки. Технічна підтримка надається за тел.: +421 907 51 404, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Заявники на отримання стипендії Уряду СР можуть надсилати свої електронні заявки починаючи з 24. 03. 2023 року. Матеріали, надані в письмовій формі, які не були зареєстровані електронною формою, до розгляду не прийматимуться. Останній день електронної реєстрації та надіслання заявок з необхідними документами - 30. 05. 2023 року.

Умовою отримання стипендії Уряду Словацької Республіки на стандартний курс освіти у ВНЗ є володіння словацькою мовою на необхідному рівні та прийняття на навчання за обраною навчальною програмою до публічного ВНЗ (vereiná vvsoká Skola) в Словацькій Республіці. 3 метою вивчення словацької мови претенденти на отримання стипендії Уряду СР мають можливість пройти інтенсивний курс словацької мови та фахових предметів. Для осіб, які пройшли конкурсний відбір, курс є безкоштовним; організовує його Відділення мовної та фахової підготовки Центру подальшої освіти Братиславського Університету ім. Коменського (JOP CDV UK v Bratislave) з 04. 09. 2023 року до 30. 06. 2024 року.

Детальна інформація про інтенсивний курс

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі оголошення за тематикою

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters