Програма заходів з нагоди Дня юриста

10 жовтня 2022 р. у холі Головного корпусу Національного університету водного господарства та природокористування у період від 09.30 до 16.00 – відбудеться Благодійний ярмарок з нагоди відзначення Дня юриста.

Під час Благодійного ярмарку ви зможете:

• придбати смаколики чи патріотичні вироби і допомогти нашим воїнам;
  • принести книжку на локацію української літератури. Її передадуть дітям та підліткам-переселенцям;
  • отримати безоплатну юридичну консультацію від представників Юридичної клініки інституту права і фахівців Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області.

10 жовтня 2022 р. у конференц-залі Національного університету водного господарства та природокористування о 10.00 розпочнеться Регіональний юридичний форум (програма додається).

Наголосимо, що події до Дня юриста відбуватимуться впродовж кількох днів:

07 жовтня 2022 р. з 9.00 до 13.00 в ауд. 804 – майстер-клас з виготовлення патріотичної символіки: ляльки-мотанки, янголи-обереги, національні символи тощо. Ці вироби готуватимуть здобувачі Навчально-наукового інституту права Національного університету водного господарства та природокористування, і всі охочі зможуть їх побачити та придбати на ярмарку 10 жовтня 2022 року.

11 жовтня 2022 р. 0 9.40 – на малому стадіоні Національного університету водного господарства та природокористування відбудуться змагання з міні-футболу на першість Навчально-наукового інституту права Національного університету водного господарства та природокористування.

12 жовтня 2022 р. об 11.15 в ауд. 804 – «Брейн-ринг» між командами Навчально-наукового інституту права Національного університету водного господарства та природокористування та Рівненського ліцею «Лідер» Рівненської міської ради.

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі оголошення за тематикою

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters