Проект Польського державного банку для українських студентів

Оголошується конкурс на грантову програму стажування (професійного навчання) для студентів від Польського державного банку (BGK) та Варшавського університету соціальних і гуманітарних наук.

Мета програми:

• посилити управлінський потенціал державного сектору України шляхом навчання молодих українських фахівців/студентів (основна мета);
  • допомагати українським органам державного управління в процесах реконструкції та підтримувати країну на шляху до членства в ЄС;
  • задовольнити потребу України у висококваліфікованих спеціалістах для роботи в державному секторі;
  • сприяти українській владі у розбудові державного агентства (банку) розвитку шляхом передачі найкращих практик та знань від BGK, МБРР, тощо.

Критерії відбору:

• щонайменше ступінь бакалавра у галузі економіки, банківської справи та фінансів, міжнародних відносин, менеджменту, публічного адміністрування та управління;
  • зацікавленість у роботі в українському державному секторі, або вже вже працює в ньому, в тому числі у сфері діяльності державних банків;
  • профіль учасника повинен відповідати вимогам розподілу учасників програми за конкретними підрозділами.

Заробітна плата у межах стажування: 1000-1200 євро нетто.

Тривалість програми: 2 семестри (180 год.). Учасники отримають сертифікати про стажування (ECTS кредити), або сертифікати про післядипломне навчання.

Рекрутація на програму: лютий — березень 2024 року за посиланням . Процес рекрутації здійснює Київська школа економіки у співпраці з BGK.

Всього буде відібрано 20 часників за трьома напрямами грантової програми.

Більше інформації у прикріпленому файлі.

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters