Організація роботи територіальних громад Рівненщини під час війни

З метою розширення науково-практичних досліджень в сфері публічного управління, адміністрування та інформаційної діяльності під час війни, набуття практичних навичок  здобувачів спеціальності 281 "Публічне управління та адміністрування" та 029 "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа" кафедрою "Публічного управління, адміністрування та інформаційної діяльності" ННІЕМ   03.11.2022-04.11.2022 організовується проведення круглого столу "Організація роботи територіальних громад Рівненщини під час війни».

Запрошені - студенти та викладачі кафедри теорії та практики управління факультету соціології і права КПІ імені Ігоря Сікорського, студенти та викладачі НУВГП.

Програма круглого столу:
03.11.2022. 14 год 20 хв. - 16 год.

1. Особливості функціонування громад області під час війни, участь Рівненської обласної ради в підтримці нормального режиму роботи органів місцевого самоврядування. Доповідач заступник голови Рівненської обласної Ради О.Бучинський.
  1. Реалізація проєктів розвитку громад Рівненщини. Підтримка U-LEAD з Європою у Рівненській   області. Доповідач керівник Регіонального офісу Програми U-LEAD  з Європою у Рівненській області Р. Сивий
  1. Переформатування громадської приймальні у Волонтерський центр. Депутатська робота помічників. Доповідач координаторка Волонтерського центру, помічниця голови фракції Рівне Разом, магістрантка НУВГП І. Одейчук
04.11.2022. 14 год 20 хв. - 16 год.
Участь викладачів та студентів кафедри (магістрів, бакалаврів по всіх освітніх програмах в обговоренні виступів) у підготовці проектів рішень по питаннях круглого столу.

Інформація для приєднання до зустрічі Google Meet
Посилання на відеодзвінок

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі оголошення за тематикою

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters