Онлайн-стажування «Нові та інноваційні методи викладання»

«Європейська ліга професійного розвитку» разом з Економічним Університетом у місті Краків та Малопольською школою державного управління м. Краків організовує онлайн-стажування для викладачів на базі Економічного Університету у місті Краків, Польща, за темою: «Нові та інноваційні методи викладання».

Дати проведення: з 19 вересня по 28 жовтня 2022 року.

Стажування надасть Вам нові теоретичні знання, ви опануєте новітні унікальні методики, набудете досвіду викладацької діяльності, обміняєтеся корисною інформацією із зарубіжними колегами та отримаєте нові наукові зв’язки. Пройти навчання та отримати цінні знання від цікавих лекторів – основна ціль стажування.

Програма стажування складається з трьох модулів:

Модуль 1. Вступ. Мобільність в освіті (дистанційний онлайн-курс та індивідуальна робота).

Модуль 2. Європейська та польська система вищої освіти (дистанційний онлайн-курс та індивідуальна робота).

Модуль 3. Резюме стажування: Fame Lab (дистанційний онлайн-курс та індивідуальна робота).

Економічним Університетом у Кракові кожному учаснику стажування видається сертифікат про проходження міжнародного стажування тривалістю 180 годин.

Детальна інформація щодо участі та вартості стажування за тел.: +38063 333 9152 або на сайті

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі оголошення за тематикою

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters