Онлайн-консультації щодо антикорупційної програми

Шановні колеги!

Відділом з питань запобігання та виявлення корупції проведено аналіз ефективності роботи комунікацій в  університеті з питань антикорупційної діяльності. Основний акцент цього аналізу спрямовувався на визначення, чи правильно розуміють і сприймають одержувачі передану підрозділом інформацію? Напрошується висновок, що не у всіх випадках ця система працює ефективно. По ходу робочого процесу виникає багато запитань, які потребують додаткових роз’яснень і доуточнень.

Тому, поряд  з уже класичними процедурами надання індивідуальних та загальних консультацій (з ними можна ознайомитися за посиланням https://nuwm.edu.ua/strukturni-pidrozdili/zapobighannja-korupciji), ми започатковуємо новий формат комунікації, а саме надання фахової консультації в режимі онлайн в наступному форматі:

- роз’яснення загальних норм чинного антикорупційного законодавства України – не менше 2 раз на рік;

- роз’яснення вимог документів, які надходять до виконання з Міністерства освіти і науки, або щодо змін в антикорупційному законодавстві - протягом місяця з моменту надходження інформації.

Перший такий захід запланований на 8 лютого, початок в 15-00 год. Бажаючим прийняти в ньому участь прохання попередньо підготувати відповідні запитання.

Посилання на зустріч: meet.google.com/hsh-aiai-jkg

Відділ з питань запобігання та виявлення корупції

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі оголошення за тематикою

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters