Курс з науковцем з США

Центр американських студій запрошує вас взяти участь у сертифікованому курсі вихідного дня «Презентація на конференціях та видавництво досліджень» з носієм мови та науковцем із США (випускником престижного Університету Джорджа Мейсона) Джоном Патріком Хіггінсом.

Під час курсу:

• Ви оволодієте мистецтвом представлення досліджень на (навіть найпрестижніших) національних і міжнародних конференціях
  • Ви навчитеся швидко та ефективно писати тези, які дозволять вам потрапити на конференцію вашої мрії
  • Ви дізнаєтесь про ефективні методи написання та публікації наукових статей і розділів у монографіях
  • Ви дізнаєтеся, як відповідати на критичні коментарі рецензентів публікацій і каверзні запитання під час панельних дискусій конференції

Ми також дамо вам можливість застосувати свої навички на практиці! Якщо ви бажаєте, ми залучимо вас до корисних практичних вправ.

Амбітних студентів, аспірантів, докторантів і досвідчених викладачів заохочуємо до участі в курсі.

Дата проведення курсу: 28-29 жовтня 2022 року (починаємо у п’ятницю ввечері та закінчуємо у суботу вдень). Пропонуємо зареєструватися до 20 жовтня 2022. Кількість місць обмежена!

Більше інформації та реєстрація

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі оголошення за тематикою

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters