Фестиваль науки - 2022 в НУВГП

Science is not everything, but science is very beautiful
Julius Robert Oppenheimer

Традиційно, в третю суботу травня, вся наукова спільнота України відзначає своє професійне свято – День науки.

Знаковою подією для Національного університету водного господарства та природокористування є щорічне проведення різнопланових наукових заходів, що об’єднуються у Фестиваль науки. Цьогоріч ця подія набуває особливої актуальності, адже наука не може бути осторонь від жахливих подій сьогодення. Відтак, в межах Фестивалю науки, що об’єднує вчених різних країн світу, акцентується увага на адаптації до умов воєнного стану.

В цілому за участю університету заплановано понад 60 наукових заходів різного рівня: міжнародні та всеукраїнські науково-практичні конференції; круглі столи; науково-практичні форуми;  наукові семінари; наукові лекції та конкурси. Після завершення Фестивалю науки відбудеться нагородження грамотами та подяками ректора науково-педагогічних працівників і студентів за плідну наукову діяльність у 2021 р.

Фестиваль науки в НУВГП – це, як завжди, креативно, творчо й пізнавально! Запрошуємо долучитися всіх бажаючих.

Детальну інформацію щодо проведення заходів можна знайти на сторінці «Фестиваль науки» головного сайту НУВГП за посиланням:  https://nuwm.edu.ua/nds/festyval-nauky.

Організаційний комітет Фестивалю науки

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі оголошення за тематикою

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters