Cтратегія викладання навчальних дисциплін англійською мовою

Національний університет водного господарства та природокористування Витяг із протоколу № 2 засідання ректорату НУВГП від 13.02.2023

1. СЛУХАЛИ:

– Ковальчук Н.С., завідувача навчально-методичного відділу, про стратегію викладання навчальних дисциплін в університеті англійською мовою.

Виступ прикладається до протоколу.

УХВАЛИЛИ:

1. Інформацію завідувача навчально-методичного відділу Ковальчук Н.С. про стратегію викладання навчальних дисциплін в університеті англійською мовою взяти до відома.
  2. Стратегію викладання навчальних дисциплін англійською мовою затвердити та схвалити.
  3. Стратегію викладання навчальних дисциплін англійською мовою та рішення ректорату з даного питання довести до відома науково-педагогічних працівників кафедр та висвітлити на сайті університету.

Відповідальні: помічник ректора Яцкова І.Д., начальник відділу зв’язків з громадськістю Прокопець В.Е.

До 01.03.2023.

1. Постійно проводити заходи з реалізації Стратегії викладання навчальних дисциплін англійською мовою, враховуючи думку здобувачів вищої освіти.

Відповідальні – директори ННІ.

1. Постійно здійснювати контроль і облік проведених заходів з реалізації Стратегії викладання дисциплін англійською мовою.

Відповідальні: завідувач навчально-методичного відділу Ковальчук Н.С., директори ННІ.

1. 6. Створити робочу групу для розробки механізму мотивації викладання/вивчення навчальних дисциплін англійською мовою викладачів/студентів.

Відповідальні: проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Сорока В.С., проректор з науково-педагогічної роботи, розвитку та комунікацій Подлевський А.А.

До 31.12.2023.

1. Провести опитування рівня знань здобувачів вищої освіти за результатами введення в університетський стандарт навчальних планів зі збільшеною кількістю годин вивчення англійської мови.

Відповідальні: начальник відділу якості освіти Корбутяк В.І., науково-методичні ради з якості ННІ.

До 30.09.2023.

1. Постійно вносити інформацію в додатки до диплома про вивчення освітніх компонентів англійською мовою здобувачами вищої освіти.

1. Постійно розвивати Стратегію викладання навчальних дисциплін англійською мовою.

Відповідальні: науково-методична рада університету, науково-методичні ради з якості ННІ.

1. Розглянути динаміку реалізації Стратегії викладання навчальних дисциплін англійською мовою на засіданні ректорату НУВГП.

Відповідальні: завідувач навчально-методичного відділу Ковальчук Н.С., помічник ректора Яцкова І.Д.

До 01.10.2023.

Голосували: одноголосно.

З оригіналом згідно.

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі оголошення за тематикою

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters