Прикладна геологія та захист довкілля в надрокористуванні

Applied geology and environmental protection in subsoil use

Мета освітньої програми - підготувати висококваліфікованих фахівців геологів для практичної управлінської та науково-технічної діяльності у сфері геологорозвідки, геологічного вивчення та промислової розробки надр. Магістри з наук про Землю зможуть вирішувати задачі прикладної геології та захисту довкілля в надрокористуванні для потреб моніторингу, аналізу, прогнозування та мінімізації негативних впливів геологічного вивчення надр, гірничо-добувного та гірничопереробного виробництв на довкілля, розробки раціональних схем екологічно безпечного функціонування мінерально-сировинних комплексів.

Особливості програми. Підготовка магістра має прикладний характер. Структура програми передбачає динамічне, інтегративне та інтерактивне навчання з поєднанням різних компонентів галузі знань 10 « Природничі науки». Намічено проходження науково-дослідної практики для набуття компетентностей з геологічного вивчення надр і захисту довкілля при надрокористуванні на підприємствах, що діють у Волино-Подільському регіоні.

Придатність до працевлаштування. Працевлаштування в галузях геологорозвідки; на підприємствах Державної служби геології та надр України; Державної агенції водних ресурсів України; Держкомзему України; на гірничодобувних підприємствах; у проектних і вишукувальних організаціях; в геологічних сервісних компаніях, малих підприємствах та науково-дослідних інститутах, підприємствах сфери охорони навколишнього середовища; в органах державного управління і місцевого самоврядування.