Захист від небезпечних геологічних процесів

Protection from dangerous geological processes

Метою вивчення дисципліни є засвоєння студентами знань і практичних навичок з інженерної підготовки та інженерного захисту територій, об’єктів і споруд від шкідливих та руйнівних впливів сучасних небезпечних ендогенних (землетруси, вулканічні виверження, тектонічні деформації) та екзогенних ( підтоплення, затоплення, зсуви, суфозія, карст, пливуни, селі, лавини, яружна ерозія) геологічних процесів. Для досягнення поставленої мети поставлені такі основні завдання: розгляд усіх геологічних процесів зовнішньої та внутрішньої динаміки, що ї змінюють геологічне середовище у тому числі і техногенного плану, а також сучасних свідчень про їх перебіг: розгляд заходів з інженерного захисту територій і споруд від руйнівних геодинамічних процесів.