Моделювання водних явищ і процесів

Modeling of water phenomena and processes

Основна мета дисципліни – ознайомити студентів з можливостями фізичного та комп’ютерного моделювання при дослідженні водогосподарських систем, споруд та водних об’єктів; формування у здобувачів вищої освіти системного, аналітичного мислення для оцінки ситуацій, що виникають в процесі функціонування водогосподарських систем та прийняття необхідних інженерних та управлінських рішень.

Основним завданням вивчення дисципліни є підготовка студентів до застосування методів моделювання для потреб водогосподарської галузі, а саме:

• ознайомлення з особливостями і можливостями сучасної прикладного програмного забезпечення для вирішення науково-технічних проблем;
  • навчання вмінню застосовувати математичний апарат для обґрунтування математичних моделей функціонування водогосподарських систем;
  • застосування методів прогнозування для оцінки стану водогосподарських систем та водних об’єктів;
  • пошуку оптимальних шляхів забезпечення безпеки водогосподарських систем і споруд.