Завершились захисти магістерських робіт в ІПО

В Інституті післядипломної освіти завершилися захисти магістерських робіт здобувачів вищої освіти заочної форми навчання, які були організовані і проведені відповідно до наказу ректора НУВГП № 122 від 22 лютого 2023 року.

Згідно із розробленим графіком відбулися захисти кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня за такими спеціальностями:

03.03.2023 року за спеціальністю 053 «Психологія» захищено 2 магістерські роботи.

06.03.2023 року за спеціальністю 144 «Теплоенергетика» захищена 1 магістерська робота; зі спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» за освітньою програмою «Промислове та цивільне будівництво» захищено 4 магістерські роботи.

07.03.2023 року зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» за освітньою програмою «Геоінформаційні системи і технології» захищена 1 магістерська робота.

08.03.2023 року за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» захищена 1 магістерська робота; за спеціальністю  205 «Лісове господарство» захищена 1 магістерська робота; за спеціальністю 292 «Міжнародні економічні відносини» захищена 1 магістерська робота.

09.03.2023 року за спеціальністю 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» захищено 3 магістерські роботи; за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» захищено 5 магістерських робіт.

10.03.2023 року зі спеціальності 073 «Менеджмент» за освітньою програмою «Менеджмент організацій і адміністрування» захищено 6 магістерських робіт; за освітньою програмою «Управління проектами» захищена 1 магістерська робота; за освітньою програмою «Менеджмент природоохоронної діяльності» захищена 1 магістерська робота;  зі спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» за освітньою програмою «Управління багатоквартирним будинком»  захищена 1 магістерська робота; зі спеціальності 281 «Публічне управління і адміністрування» за освітньою програмою «Місцеве самоврядування» захищена 1 магістерська робота;  за освітньою програмою «Державна служба» захищена 1 магістерська робота; зі спеціальності 051 «Економіка» за освітньою програмою «Бізнес-аналітика» захищена 1 магістерська робота.

Здобувачі вищої освіти мали можливість захищати магістерські роботи як безпосередньо в Інституті післядипломної освіти,  так і дистанційно в режимі онлайн.

Екзаменаційні комісії відмітили високий рівень та  прикладний характер більшості проведених досліджень і рекомендували пропозиції, розроблені у магістерських роботах,  до впровадження в практику.

Переконані, що знання і досвід наших магістрів допоможуть у відбудові економіки України.

Колектив Інституту вітає своїх випускників і бажає подальших професійних успіхів!

Віримо в Перемогу України!