Завершились захисти магістерських робіт в ІПО

15 березня  2021 року в Інституті післядипломної  освіти відбулися  успішні захисти дипломних робіт студентів  магістерського (другого) рівня вищої освіти за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

За результатами роботи комісії із захисту магістерських робіт було прийняте рішення про рівень оцінювання робіт і присвоєння кваліфікації – магістр з фінансів, банківської справи та страхування таким здобувачам вищої освіти:

Тарасюк Олександр Анатолійович – відмінно;

Коломієць Ярослав Анатолійович – відмінно;

Богачук Назарій Васильович – відмінно;

Новик Віталій Алікович – відмінно;

Кречко Олег Миколайович – відмінно.

Загалом, з 10 по 15 березня 2021 року в Інституті післядипломної  освіти відбулися захисти 55 магістерських робіт студентів заочної форми навчання (третя хвиля набору) за 19 спеціальностями і 22 освітніми програмами. Комісіями була відмічена актуальна тематика, високий рівень теоретичних та прикладних досліджень, проведених здобувачами вищої освіти. Окремі захисти і  презентації магістерських робіт проходили в режимі онлайн. В основному ж захисти відбувалися в приміщенні інституту із дотриманням усіх карантинних вимог.

Колектив інституту вітає своїх випускників і бажає подальших професійних успіхів!

Читайте нас також: