Захисти магістерських робіт в ІПО

В Інституті післядипломної освіти продовжуються захисти магістерських робіт студентів заочної форми навчання. Відповідно до наказу ректора НУВГП № 569 від 03 грудня 2022 року організована робота державних екзаменаційних комісій.

Згідно із розробленим графіком відбулися захисти кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня за такими спеціальностями:

13 грудня 2022 року захищено 6 магістерських робіт за спеціальністю 053 «Психологія»;

14 грудня 2022 року захищено 6 магістерських робіт  зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування»; 5 магістерських робіт зі спеціальності 263 «Цивільна безпека» за освітньою програмою «Охорона праці»; 1 магістерська робота зі спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» за освітньою програмою «Технологія будівельних конструкцій, виробів і матеріалів»;

15 грудня 2022 року захищено 5 магістерських робіт зі спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» за освітньою програмою «Автомобільні дороги та аеродроми»; 2 магістерські роботи зі спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія»; 15 магістерських робіт зі спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» за освітньою програмою «Промислове та цивільне будівництво»; 4 магістерські роботи зі спеціальності 274 «Автомобільний транспорт»;

16 грудня 2022 року захищено зі спеціальності 073 «Менеджмент» 17 магістерських робіт за освітньою програмою «Менеджмент організацій та адміністрування»; 2 магістерські роботи за освітньою програмою «Управління навчальним закладом»; 3 магістерські роботи за освітньою програмою «Управління проектами»; а також 3 магістерські роботи зі спеціальності 275 «Транспортні технології»; 3 магістерські роботи зі спеціальності 101 «Екологія»; 4 магістерські роботи зі спеціальності 201  «Агрономія»; 1 магістерська робота зі спеціальності 205 «Лісове господарство»; 1 магістерська робота зі спеціальності 075 «Маркетинг»; 6 магістерських робіт зі спеціальності 071 «Економіка» за освітньою програмою «Управління персоналом і економіка праці»; 13 магістерських робіт зі спеціальності 144  «Теплоенергетика».

Захисти проходили як офлайн в Інституті післядипломної освіти,  так і дистанційно в режимі онлайн.

Екзаменаційні комісії відмітили високий рівень та  прикладний характер більшості проведених досліджень і рекомендували пропозиції, розроблені у магістерських роботах, до впровадження в практику.

Вітаємо своїх випускників і бажаємо подальших професійних успіхів!

Віримо в Перемогу України!