Захисти магістерських робіт в ІПО

В Інституті  післядипломної  освіти продовжуються захисти магістерських робіт студентів заочної форми навчання.

20 грудня 2021 року відбулися успішні захисти дипломних робіт здобувачів магістерського (другого) рівня вищої освіти за такими спеціальностями: 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», 122 «Комп’ютерні науки», 192 «Будівництво та цивільна інженерія».

За спеціальністю  «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» працювала екзаменаційна комісія  у такому складі:

Голова комісії: Герасимчук Олександр Володимирович – генеральний директор ТОВ інжинірингова компанія «Синергія».

Заступник голови комісії: Древецький Володимир Володимирович – професор,   д.т.н., завідувач кафедри автоматизації, електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих технологій НУВГП.

Члени комісії: Маланчук Євгеній Зіновійович  –  професор,    д.т.н.,  професор   кафедри автоматизації,     електротехнічних    та    комп’ютерно-інтегрованих технологій   НУВГП;  Сафоник Андрій  Петрович – професор,  д.т.н.,  професор    кафедри автоматизації,   електротехнічних  та комп’ютерно-інтегрованих технологій НУВГП; Жомирук Руслан Валентинович – доцент, к.т.н., доцент кафедри   автоматизації, електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих технологій НУВГ; Стець Сергій Євгенійович   –  доцент,   к.т.н.,   доцент кафедри автоматизації,   електротехнічних    та     комп’ютерно-інтегрованих технологій  НУВГП.

Секретар комісії: Крайчук Олена Григорівна – методист 1 категорії ІПО.

1. Ватажко Павло Володимирович – відмінно;
  2. Гончарова Вероніка Юріївна – відмінно;
  3. Слюсаров Віктор Васильович – відмінно;
  4. Хуторянець Олександр Олександрович – відмінно.

Екзаменаційною комісією було прийняте рішення про присвоєння здобувачам вищої освіти кваліфікації «Магістр з автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій».

За спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» працювала екзаменаційна комісія  у такому складі:

Голова комісії:  Герасимчук Олександр Володимирович – генеральний директор

ТОВ інжинірингова компанія «Синергія».

Заступник голови комісії: Древецький Володимир Володимирович – професор,   д.т.н., завідувач кафедри автоматизації, електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих  технологій НУВГП.

Члени комісії: Маланчук Євгеній Зіновійович – професор,  д.т.н., професор кафедри автоматизації, електротехнічних та  комп’ютерно-інтегрованих технологій НУВГП; Сафоник Андрій Петрович – професор, д.т.н.,  професор   кафедри   автоматизації, електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих  технологій НУВГП; Жомирук Руслан Валентинович  –  доцент,   к.т.н., доцент   кафедри   автоматизації,  електротехнічних     та    комп’ютерно-інтегрованих      технологій НУВГП.

Секретар комісії: Гінсіцька Людмила Леонтіївна – методист 1 категорії ІПО.

1. Атаманенко Ольга Ярославівна – відмінно;
  2. Бєлік Роман Валкерійович – відмінно;
  3. Конченко Микола Володимирович – відмінно;
  4. Пятковська Наталія Станіславівна – відмінно;
  5. Сліпковська Олена Юріївна – відмінно;
  6. Христюк Андрій Олексійович – відмінно;
  7. Хрустальов Олексій Володимирович – відмінно.

Екзаменаційною комісією було прийняте рішення про присвоєння здобувачам вищої освіти кваліфікації «Магістр з електроенергетики, електротехніки та електромеханіки».

За спеціальністю  «Комп’ютерні науки»  працювала екзаменаційна комісія  у такому складі:

Голова комісії: Мороз Ігор Петрович – доцент, к.ф.-м.н., доцент кафедри   інформатики та прикладної математики РДГУ.

Заступник голови комісії: Турбал Юрій Васильович – професор, д.т.н., в.о.   завідувача кафедри комп’ютерних наук та  прикладної математики НУВГП.

Члени комісії:  Остапчук  Оксана Петрівна  –  к.фіз-м.н.,   доцент  кафедри прикладної математики НУВГП; Мічута Ольга Романівна – доцент, к.т.н., доцент кафедри комп’ютерних наук і прикладної математики НУВГП.

Секретар комісії: Жомирук Альона Миколаївна – методист 1 категорії ІПО.

1. Бондарук Іван Павлович – добре;
  2. Вербівський Дмитрій Сергійович – відмінно;
  3. Галамага Євген Петрович – відмінно;
  4. Карплюк Світлана Олександрівна – відмінно;
  5. Усата Олена Юріївна – відмінно;
  6. Ярмоленко Тетяна Андріївна – відмінно.

Екзаменаційною комісією було прийняте рішення про присвоєння здобувачам вищої освіти кваліфікації «Магістр з комп’ютерних наук».

За освітньою програмою «Промислове та цивільне будівництво» працювала екзаменаційна комісія  у такому складі:

Голова комісії: Жовтко Сергій Ананійович – директор ТОВ БК «СТС-ПЛЮС».

Заступник голови комісії: Макаренко Руслан   Миколайович   – доцент,   к.т.н.,  директор навчально-наукового інституту будівництва   та  архітектури,   професор кафедри промислового, цивільного  будівництва та інженерних  споруд НУВГП.

Члени комісії: Бабіч Євген Євгенович – доцент,  к.т.н.,  доцент  кафедри мостів і тунелів, опору матеріалів і будівельної механіки НУВГП; Корнійчук Олександр Іванович – доцент, к.т.н., доцент кафедри промислового, цивільного будівництва  та інженерних споруд  НУВГП;  Алексієвець Іван Іванович – доцент, к.т.н., доцент кафедри промислового, цивільного будівництва  та інженерних споруд  НУВГП.

Секретар комісії:  Гінсіцька Людмила Леонтіївна – методист 1 категорії ІПО.

1. Борисюк Алла Михайлівна – відмінно;
  2. Ванченко Вадим Олександрович – відмінно;
  3. Варивода Антон Петрович – відмінно;
  4. Гаць Олександр Анатолійович – відмінно;
  5. Гобечія Лалі Шарденівна – відмінно;
  6. Гончар Сергій Володимирович – добре;
  7. Гуз Олександр Миколайович – добре;
  8. Драчук Роман Вячеславович – добре;
  9. Карпук Віктор Петрович – відмінно.

Екзаменаційною комісією було прийняте рішення про присвоєння здобувачам вищої освіти кваліфікації «Магістр з будівництва та цивільної інженерії».

Колектив інституту вітає своїх випускників і бажає подальших професійних успіхів!