Захисти магістерських робіт в ІПО

В Інституті  післядипломної  освіти продовжуються захисти магістерських робіт студентів заочної форми навчання.

15 грудня 2021 року відбулися успішні захисти дипломних робіт здобувачів магістерського (другого) рівня вищої освіти за двома спеціальностями:  274 «Автомобільний транспорт» та 051 «Економіка».

За спеціальністю «Автомобільний транспорт» працювала екзаменаційна комісія у такому складі:

Голова комісії: Шумін Юрій Іванович – Голова правління ТДВ «Рівненське ремонтно-транспортне підприємство».

Заступник голови комісії: Марчук Микола Михайлович – професор, к.т.н., директор навчально-наукового механічного інституту НУВГП.

Члени комісії: Маланчук Зіновій Романович –  професор,  д.т.н., директор ІПО;  Мельникович   Валентин    Іванович – директор    ДП  «Ремонтна майстерня» Рівненського ремонтно-транспортного підприємства.

Секретар  комісії: Гінсіцька Людмила Леонтіївна – методист 1 категорії ІПО.

Результати захисту магістерських робіт за даною спеціальністю такі:

1. Гордійчук Ігор Леонідович – відмінно;
  2. Черначук Олександр Іванович – відмінно.

За освітньою програмою «Управління персоналом  і економіка праці» працювала екзаменаційна комісія  у такому складі:

Голова комісії: Булавська Валентина Олександрівна – начальник інспекції Рівненського регіонального центру зайнятості.

Заступник голови комісії: Міщук Галина Юріївна – професор, д.е.н., завідувач кафедри трудових ресурсів і підприємництва НУВГП.

Члени комісії: Самолюк Наталія Миколаївна – доцент, к.е.н., доцент кафедри трудових ресурсів і підприємництва НУВГП; Лозіна Лариса Георгіївна – старший викладач ІПО, заступник директора ІПО з навчальної роботи і підвищення кваліфікації.

Секретар  комісії: Коровець Віталія Петрівна – методист 1 категорії ІПО.

Результати захисту магістерських робіт за даною освітньою програмою такі: Мельничук Олена Олександрівна – відмінно.

Екзаменаційні комісії відмітили високий рівень та  прикладний характер проведених досліджень.

За результатами роботи комісії із захисту магістерських робіт були прийняті рішення про присвоєння здобувачам вищої освіти кваліфікації, відповідно,  «Інженер з транспорту»   та  «Магістр з економіки».

Колектив інституту вітає своїх випускників і бажає подальших професійних успіхів!