Захисти кваліфікаційних магістерських робіт в ІПО

В Інституті  післядипломної  освіти відбулися захисти магістерських робіт студентів заочної форми навчання за 35 спеціальностями та освітніми програмами. Робота державних екзаменаційних комісій була організована відповідно до наказу ректора НУВГП №783 від  01 грудня 2023 року.

Згідно із розробленим графіком відбулися захисти кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня за такими спеціальностями:

05 грудня 2023 року захищено 2 магістерські роботи  зі спеціальності 263 «Цивільна безпека», за освітньою програмою (ОП) «Охорона праці».

06 грудня 2023 року захищено 4 магістерські роботи  зі спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія», ОП «Автомобільні дороги та аеродроми»; 1 магістерська робота зі спеціальності 073 «Менеджмент», ОП «Управління фінансово-економічною безпекою»; 1 магістерська робота зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»; 1 магістерська робота зі спеціальності 122 «Комп’ютерні науки», ОП «Прикладна інформатика»; 1 магістерська робота зі  спеціальності 113 «Прикладна математика»; 3 магістерські роботи  зі спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія».

08 грудня 2023 року захищена 1 магістерська робота зі спеціальності 051 «Економіка», ОП «Інформаційні технології в бізнесі».

12 грудня 2023 року захищено 6 магістерських робіт  за спеціальністю 071 «Облік  і оподаткування»; 1 магістерська робота зі спеціальності  103  «Науки про Землю», «Прикладна геологія та захист довкілля в надрокористуванні»;  зі спеціальності 291 «Публічне управління та адміністрування» 4 магістерські роботи за ОП «Державна служба» та 4 магістерські роботи за ОП «Місцеве самоврядування»;  1 магістерська робота зі спеціальності 133 «Галузеве машинобудування», ОП «Інжиніринг машин  та обладнання».

13 грудня 2023 року захищено 6 магістерських робіт зі спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»; 11 магістерських робіт зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»;  2 магістерські роботи  спеціальності 075 «Маркетинг»; 2 магістерські роботи  зі спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки», ОП «Педагогіка вищої школи»;   6 магістерських робіт  зі спеціальності 053 «Психологія».

14 грудня 2023 року захищено 5 магістерських робіт  зі спеціальності    192  «Будівництво та цивільна інженерія»,  ОП «Водопостачання та водовідведення»;   3 магістерські роботи зі спеціальності 051 «Економіка», ОП «Управління персоналом і економіка праці»; 9 магістерських робіт  зі спеціальності 101 «Екологія»; 1  магістерська робота зі спеціальності 183 «Технології захисту навколишнього середовища»; 12 магістерських робіт зі спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія», ОП  «Промислове та  цивільне будівництво»; 16 магістерських робіт зі спеціальності  184 «Гірництво»; 1 магістерська робота зі спеціальності  076  «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

15 грудня 2023 року захищено 4 магістерські роботи зі спеціальності 274 «Автомобільний транспорт»; зі спеціальності 073 «Менеджмент» 17  магістерських робіт  за ОП «Менеджмент організацій», 1 магістерська робота за ОП «Менеджмент природоохоронної діяльності» та 1 магістерська робота за ОП «Управління навчальним закладом»; 13 магістерських робіт  зі спеціальності  144 «Теплоенергетика»; 1 магістерська робота зі спеціальності  292  «Міжнародні економічні відносини»;  6 магістерських робіт  зі спеціальності 205 «Лісове господарство»; 3 магістерські роботи  зі спеціальності  201  «Агрономія», ОП «Агрохімія і грунтознавство».

19 грудня 2023 року захищено 4 магістерські роботи  зі спеціальності 193 «Геодезія   та  землеустрій», ОП «Геоінформаційні системи і технології».

20 грудня 2023 року захищена 1 магістерська робота зі спеціальності 194 «Гідротехнічне будівництво, водна  інженерія та водні технології».

Захисти проходили як  в Інституті післядипломної освіти,  так і дистанційно в режимі онлайн.

Екзаменаційні комісії відмітили високий рівень та  прикладний характер  більшості  проведених досліджень і рекомендували пропозиції, розроблені у магістерських роботах,  до впровадження в практику.

Вітаємо своїх випускників і бажаємо подальших професійних успіхів!