Виконання державного замовлення НАДС на підвищення кваліфікації державних службовців

Інститут післядипломної освіти продовжує виконання державного замовлення Національного агентства України з питань державної служби на надання послуг з підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування у 2022 році.

За три тижні виконання державного замовлення НАДС  навчання проведені у 20 групах для більше 500 осіб, що становить 47% загальної кількості слухачів.  Підвищення кваліфікації вже пройшли державні службовці Державної служби якості освіти,  Державної казначейської служби, Державної служби статистики, Державної податкової служби, Південного міжрегіонального управління Державної податкової служби по роботі з великими платниками податків, Пенсійного фонду, Державної служби з питань праці, Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів,  Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру, Державної міграційної служби, Фонду державного майна, Районних державних адміністрацій, Районних військових адміністрацій, Державної міграційної служби, Державної аудиторської служби та інших.
     Слухачами курсів підвищення кваліфікації стали державні службовці з 10 областей України, а саме: Рівненської, Волинської, Житомирської, Хмельницької, Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької, Київської, Одеської, Тернопільської.
     Заняття проходять дистанційно в режимі онлайн із залученням кращих фахівців  університету і запрошених із сторонніх організацій.