Виконання державного замовлення НАДС на підвищення кваліфікації державних службовців

За час виконання державного замовлення Національного агентства України з питань державної служби відбулися навчання у 52 групах для більше 1300 осіб із понад 50 державних установ та окремих районних державних адміністрацій із 13 областей України, а саме: Рівненська, Волинська, Хмельницька, Вінницька, Чернівецька, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Київська, Одеська, Миколаївська, Кіровоградська, Чернігівська.

Підвищення кваліфікації за цей час пройшли державні службовці Державної аудиторської служби, Державної міграційної служби, Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, Державної податкової служби, Державної служби статистики, Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру, Державної служби з питань праці, Державного агентства рибного господарства, Державної судової адміністрації, Апеляційного та Адміністративного судів, Прокуратури, Регіонального відділення Фонду державного майна,  Райдержадміністрацій,  Рівненської атомної електростанції та інших.

Результати опитування державних службовців, які пройшли підвищення кваліфікації, свідчать що Інститут післядипломної освіти підтверджує свою репутацію провайдера, який надає якісні освітні послуги.