Вітаємо директора Інституту післядипломної освіти

Колектив Інституту післядипломної освіти щиро вітає директора Зіновія Романовича Маланчука з Днем народження!

Зіновій Романович - Заслужений діяч науки і техніки України, академік Міжнародної академії авторів наукових відкриттів та винаходів, член-кореспондент Академії будівництва України, доктор технічних наук, професор, професор кафедри розробки родовищ та видобування копалин.

В доробку Зіновія Романовича не тільки створення наукової школи, а й створення навчального закладу вищої освіти. Інститут післядипломної освіти Національного університету водного господарства та природокористування під керівництвом Зіновія Романовича успішно пройшов період становлення, збагачений науковим та педагогічним досвідом, має певні досягнення у підготовці висококваліфікованих фахівців, примножує здобутки НУВГП та потенціал України у найважливіших галузях суспільного життя.

Більше двадцяти років Інститут післядипломної освіти, очолюваний Зіновієм Романовичем,  працює на ринку освітніх послуг, здійснює освітню діяльність щодо надання другої вищої освіти за бакалаврським і магістерським рівнями та підвищення кваліфікації педагогічних, науково-педагогічних працівників, фахівців різних галузей національної економіки, державних службовців, займається активним пошуком нових напрямків діяльності.

Вітаємо нашого директора, пишаємося тим, що маємо честь працювати разом.

Бажаємо Зіновію Романовичу доброго здоров’я, благополуччя, життєвої енергії, нових звершень  разом із колективом ІПО у вільній Україні!