Участь працівників Інституту післядипломної освіти у волонтерстві

Працівники Інституту післядипломної освіти з перших днів війни стали учасниками волонтерського руху в країні. Наші співробітники у різний спосіб включилися у цей процес, надаючи фінансову та матеріальну допомогу ЗСУ, територіальній обороні, передаючи кошти до благодійного фонду НУВГП, підтримуючи благодійні фонди допомоги вимушеним переселенцям і приймаючи їх у своїх сім’ях та інше.

Крім того, відповідно до розпорядження ректора НУВГП щодо листа Рівненської обласної державної адміністрації та Рівненської обласної військової адміністрації (від 20.04.2022) практично всі наші працівники на добровільних засадах,  починаючи з 25.04.2022 по 06.05.2022, долучилися до фасування та комплектації продовольчих наборів.
Варто зазначити, що співробітники ІПО планують продовжувати надавати всю можливу допомогу, одночасно забезпечуючи чітку організацію та проходження навчального процесу.

Віримо в нашу перемогу! Слава Україні!