Стартувало виконання державного замовлення НАДС на підвищення кваліфікації державних службовців

Інститут післядипломної освіти Національного університету водного господарства та природокористування у серпні поточного року відповідно до рішення Конкурсної комісії Національного агентства України з питань державної служби (протокол засідання  від 30 липня 2021 року №2) отримав державне замовлення на надання послуг з підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування  у  кількості 1526 осіб.

У відповідності із державним замовленням (від 09 вересня 2021 року № 441) Інститутом післядипломної освіти було розроблено та погоджено із Національним агентством України з питань державної служби шість програм підвищення кваліфікації, а саме: загальна професійна (сертифікатна) програма підвищення кваліфікації державних службовців, які займають посади категорії «Б»; загальна професійна (сертифікатна) програма та загальна короткострокова програма підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування з питань запобігання корупції; загальна професійна (сертифікатна) програма та загальна короткострокова програма підвищення кваліфікації державних службовців, посади яких віднесено до категорій посад «Б» та «В» і посадових осіб місцевого самоврядування, посади яких віднесено до першої-четвертої категорії посад в органах місцевого самоврядування з питань управління фінансами на тему «Стратегія реформування системи управління державними фінансами: стратегічне державне планування та розвиток середньострокового бюджетного планування»; загальна професійна (сертифікатна) програма підвищення кваліфікації державних службовців, які займають посади державної служби  категорії «В»: «Персональна ефективність на державній службі».

В результаті комунікації Інституту з різними установами слухачами курсів підвищення кваліфікації стали державні службовці з 10 областей України (Рівненська, Волинська, Хмельницька, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Київська, Одеська, Миколаївська) від майже 30 державних установ, окремих районних державних адміністрацій, Рівненської атомної електростанції.

Заняття проводять кращі фахівці як університету так і запрошені із сторонніх організацій. Навчання проходить дистанційно в режимі онлайн.

За місяць виконання державного замовлення Нацдержслужби  відбулися навчання у 20 групах для більше 500 осіб. За цей час пройшли підвищення кваліфікації державні службовці Державної аудиторської служби, Державної міграційної служби, Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, Державної податкової служби, Державної служби статистики, Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру, Державної служби з питань праці, Державного агентства рибного господарства, Державної судової адміністрації, Апеляційного та Адміністративного судів, Прокуратури, Райдержадміністрацій та інших.

Результати опитування державних службовців, які пройшли підвищення кваліфікації, свідчать що Інститут післядипломної освіти підтверджує свою репутацію провайдера, який надає якісні освітні послуги.