Розпочалися захисти магістерських робіт в ІПО

В Інституті післядипломної освіти розпочалися захисти магістерських робіт студентів заочної форми навчання за 38 спеціальностями та освітніми програмами. Робота державних екзаменаційних комісій організована відповідно до наказу ректора НУВГП № 569 від  03 грудня 2022 року та графіка проведення захистів кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня.

7 грудня 2022 року відбулися успішні захисти 8 магістерських робіт за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» та 4 магістерських робіт за спеціальністю 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології».

8 грудня 2022 року відбувся успішний захист 1 магістерської роботи зі спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки» за освітньою програмою «Педагогіка вищої школи».

9 грудня 2022 року відбулися успішні захисти магістрів за такими спеціальностями: 1 магістерська робота – 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»; 3 магістерські роботи – 122 «Комп’ютерні науки»; 7 магістерських робіт – 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»; 9 магістерських робіт – 184 «Гірництво»; 4 магістерські роботи – 227 «Фізична терапія, ерготерапія».

Захисти проходили як офлайн в Інституті післядипломної освіти, так і дистанційно в режимі онлайн.

Екзаменаційні комісії відмітили високий рівень та прикладний характер більшості проведених досліджень і рекомендували пропозиції, розроблені у магістерських роботах, до впровадження в практику.

Колектив інституту вітає своїх випускників і бажає подальших професійних успіхів!

Віримо в Перемогу України!