Розпочалися захисти магістерських робіт в ІПО

В Інституті  післядипломної  освіти розпочалися захисти магістерських робіт студентів заочної форми навчання за 30 спеціальностями та освітніми програмами.

13 грудня 2021 року відбулися успішні захисти дипломних робіт здобувачів магістерського (другого) рівня вищої освіти за спеціальністю 053 «Психологія»:

1. Буняк Андрій Валерійович – відмінно;
  2. Самолюк Наталія Миколаївна – відмінно.

Працювала екзаменаційна комісія у такому складі:

Голова комісії: Бучак Ананій Олександрович - директор Рівненського обласного   центру соціальних служб.

Заступник голови комісії: Ставицький Олег Олексійович - професор, д.психол.н.,  професор кафедри суспільних дисциплін НУВГП.

Члени комісії: Смольська Людмила Миколаївна  -доцент, к.психол.н., доцент  кафедри суспільних  дисциплін НУВГП;

Шпак Світлана Григорівна- доцент, к.психол.н., доцент кафедри  суспільних  дисциплін НУВГП.

Секретар комісії: Коровець Віталія Петрівна - методист 1 категорії ІПО.

Екзаменаційна комісія відмітила високий рівень та  прикладний характер проведених досліджень і рекомендувала пропозиції, розроблені у дипломних роботах,  до впровадження в практику.

За результатами роботи комісії із захисту магістерських робіт було прийняте рішення про присвоєння здобувачам вищої освіти кваліфікації «Магістр з психології».

Вітаємо своїх випускників і бажаємо подальших професійних успіхів!