Магістри успішно захищають дипломні роботи

21 грудня 2021 року в ІПО відбулися успішні захисти дипломних робіт здобувачів магістерського (другого) рівня вищої освіти за такими спеціальностями: 192 «Будівництво та цивільна інженерія», 123 «Комп’ютерна інженерія»,  075 «Маркетинг»,  275 «Транспортні технології»,  205 «Лісове господарство».

За освітньою програмою «Промислове та цивільне будівництво» працювала екзаменаційна комісія   у такому складі:

Голова комісії: Жовтко Сергій Ананійович – директор ТОВ БК «СТС-ПЛЮС».

Заступник голови комісії: Макаренко Руслан Миколайович   –  доцент,  к.т.н.,  директор навчально-наукового інституту будівництва   та  архітектури, професор кафедри промислового, цивільного  будівництва та інженерних  споруд НУВГП.

Члени комісії: Бабіч Євген Євгенович – доцент,  к.т.н.,  доцент  кафедри мостів і тунелів, опору матеріалів і будівельної механіки НУВГП; Корнійчук Олександр Іванович – доцент, к.т.н., доцент кафедри промислового, цивільного будівництва та інженерних споруд  НУВГП;  Алексієвець Іван Іванович – доцент, к.т.н., доцент кафедри промислового, цивільного будівництва  та інженерних споруд НУВГП.

Секретар комісії:  Гінсіцька Людмила Леонтіївна – методист 1 категорії ІПО.

1. Мосолов Олександр Олександрович – відмінно;
  2. Невмивака Андрій Вікторович – відмінно;
  3. Пилипенко Олександр Євгенович – відмінно;
  4. Рожі Інна Володимирівна – відмінно;
  5. Сиротюк Віктор Петрович – відмінно;
  6. Сокотун Володимир Юрійович – відмінно;
  7. Ткач Віктор Миколайович – відмінно;
  8. Фінгерт Олександр Олександрович – відмінно.

Екзаменаційною комісією було прийняте рішення про присвоєння здобувачам вищої освіти кваліфікації «Магістр з будівництва та цивільної інженерії».

За спеціальністю «Комп’ютерна інженерія» працювала екзаменаційна комісія у такому складі:

Голова комісії: Мороз Ігор Петрович – доцент, к.ф.-м.н., доцент кафедри інформатики та прикладної математики РДГУ.

Заступник голови комісії: Круліковський  Борис  Борисович – доцент,  к.е.н., доцент кафедри обчислювальної техніки НУВГП.

Члени комісії: Тадеєв Петро Олександрович – професор, д.п.н., завідувач кафедри вищої математики НУВГП; Сидор Андрій Іванович – к.т.н., старший викладач  кафедри обчислювальної техніки НУВГП; Назарук Віталій Дмитрович – к.т.н., директор інформаційно-обчислювального центру НУВГП.

Секретар комісії: Жомирук Альона Миколаївна – методист 1 категорії ІПО.

1. Павленко Павло Георгійович – відмінно;
  2. Фонарюк Олена Василівна – добре;
  3. Чемерис Ольга Анатоліївна – добре;
  4. Шатний Сергій В’ячеславови – відмінно.

Екзаменаційною комісією було прийняте рішення про присвоєння здобувачам вищої освіти кваліфікації «Магістр з комп’ютерної інженерії».

За спеціальністю «Маркетинг» працювала екзаменаційна комісія у такому складі:

Голова комісії: Збагерська Наталія Василівна – доцент, к.е.н., фінансовий директор ТОВ «ІЗ ВУД».

Заступник голови комісії: Мальчик Мар’яна Василівна – професор, д.е.н., завідувач кафедри маркетингу НУВГП.

Члени комісії: Мартинюк Оксана Володимирівна  –  к.е.н.,  доцент кафедри маркетингу НУВГП; Веретін Людмила Станіславівна – к.е.н., завідувач підготовчого НУВГП; Жидик Ірина Анатоліївна – заступник директора ІПО з   навчально- методичної роботи, старший викладач ІПО.

Секретар комісії: Коровець Віталія Петрівна – методист 1 категорії ІПО.

1. Адасюк Ілона Павлівна – відмінно;
  2. Гайдаченко Ольга Романівна – добре;
  3. Пастушок Степан Леонідович – добре.

Екзаменаційною комісією було прийняте рішення про присвоєння здобувачам вищої освіти кваліфікації «Магістр з маркетингу».

За спеціальністю «Транспортні технології» працювала екзаменаційна комісія  у такому складі:

Голова комісії:  Рашкевич Олександр Іванович – т.в.о. директора ТОВ  «Управляюча компанія «Рівнеспецбудінвест», начальник автостанції «Чайка».

Заступник голови комісії: Кристопчук  Михайло  Євгенович  –   доцент,  к.т.н., завідувач   кафедри    транспортних  технологій  і  технічного  сервісу НУВГП.

Члени комісії: Сорока Валерій Степанович –  доцент, к.с.-г.н., проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи НУВГП; Швець Микола  Дмитрович –  доцент,  к.т.н.,  доцент кафедри транспортних  технологій  і технічного  сервісу НУВГП; Тхорук    Євген    Іванович  –  доцент, к.т.н., доцент кафедри транспортних технологій і технічного сервісу НУВГП.

Секретар комісії: Гінсіцька  Людмила  Леонтіївна – методист  1  категорії  ІПО.

1. Медвідь Тетяна Сергіївна – відмінно;
  2. Плекан Уляна Михайлівна – відмінно.

Екзаменаційною комісією було прийняте рішення про присвоєння здобувачам вищої освіти кваліфікації «Магістр з транспортних технологій».

За спеціальністю «Лісове господарство» працювала екзаменаційна комісія у такому складі:

Голова комісії: Прохор Олександр Володимирович – Директор ДП «Соснівське лісове господарство».

Заступник голови комісії: Прищепа Алла  Миколаївна – професор, д.с.-г.н.,  директор навчально-наукового  інституту  агроекології  та землеустрою НУВГП;

Члени комісії: Фізик Ігор Васильович – доцент, к.с.-г.н., директор Надслучанського інституту НУВГП; Клименко Олександр Миколайович – професор, д.с.- г.н., професор кафедри менеджменту НУВГП; Мощич Світлана Зеновіївна – к.е.н.,  директор  ЗЛЦДЗН.

Секретар  комісії: Стасюк Любов Петрівна – завідувач  навчальної  лабораторії ЗЛЦЗДН.

1. Вечорик Богдан Васильович – відмінно;
  2. Гончарик Михайло Віталійович – відмінно;
  3. Даньків Ярослав Михайлович – добре;
  4. Коліда Богдан Степанович – відмінно;
  5. Лозінський Павло Володимирович – відмінно;
  6. Побережник Василь Петрович – відмінно;
  7. Степанко Іван Романович – добре;
  8. Стець Назарій Зіновійович – добре;
  9. Сторожук Ігор Володимирович – добре.

Екзаменаційною комісією було прийняте рішення про присвоєння здобувачам вищої освіти кваліфікації «Магістр з лісового господарства».

Вітаємо своїх випускників і бажаємо подальших професійних успіхів!