ІПО продовжує вступну кампанію – 2021

В Інституті післядипломної освіти продовжує роботу приймальна комісія. Бажаючі вступити на навчання за другим (магістерським) рівнем вищої освіти мають можливість подавати документи в рамках третьої хвилі вступної кампанії  2021 року.

Прийом заяв і документів, вступні випробування, конкурсний відбір та зарахування на навчання вступників на основі базової та повної вищої освіти для здобуття ступеня магістра проводиться в такі терміни:

Прийом заяв та документів для осіб, які вступають на заочну форму навчання:  19 жовтня – 02 листопада.

Терміни проведення фахових вступних випробувань:  03 листопада – 06 листопада.

Надання рекомендацій для зарахування: не пізніше11 листопада.

До приймальної комісії подають такі документи:

1) копію документа (одного з документів), що посвідчує особу, передбаченого Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство, посвідчують особу чи її спеціальний статус»;
2) копію документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і копію додатка до нього;
3)  копію екзаменаційного листка єдиного фахового вступного випробування / єдиного вступного іспиту (у визначених Правилами випадках);
4)  чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см.

Контактні дані: м. Рівне, 33028,  вул. 24 Серпня, 11

Телефони: (0362) 63-39-68;  0964710273;