Інститут післядипломної освіти НУВГП виграв Всеукраїнський конкурс

Інститут післядипломної освіти НУВГП виграв Всеукраїнський конкурс і отримав державне замовлення на підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування з питань управління фінансами, запобігання корупції, а також державних службовців, які займають посади категорії «Б», «В», за загальними професійними (сертифікатними) та загальними короткостроковими програмами.

Обсяг державного замовлення 1526 осіб  на загальну суму 1 млн 614 тис. грн (Наказ Національного агентства України з питань державної служби від 03 серпня 2021 року № 119-21 «Про затвердження обсягів державного замовлення НАДС на підвищення кваліфікації державних службовців і  посадових осіб місцевого самоврядування у 2021 році»).

Лариса ЛОЗІНА,
інститут післядипломної освіти