Державне замовлення НАДС виконане

Інститут післядипломної освіти виконав державне замовлення Національного агентства України з питань державної служби щодо підвищення кваліфікації державних службовців на суму більше 1,2 млн. грн.

В період з вересня по листопад 2022 року в ІПО в 44 групах пройшли підвищення кваліфікації 1104 особи, з яких  200 осіб – за загальною професійною (сертифікатною) програмою підвищення кваліфікації державних службовців, які займають посади категорії «Б»; 264 особи – за загальною професійною (сертифікатною) програмою та загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування з питань запобігання корупції;  305 осіб – за загальною професійною (сертифікатною) програмою підвищення кваліфікації державних службовців, які займають посади державної служби  категорії «В»; 201 особа – за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації державних службовців та  посадових осіб місцевого самоврядування:  «Комунікація та взаємодія»;  134 особи – за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації державних службовців та  посадових осіб місцевого самоврядування: «Сприйняття змін».

За час виконання державного замовлення НАДС  навчання проведені для державних службовців більше як 30 установ із 12 областей України, а саме: Київської, Рівненської, Волинської, Житомирської, Хмельницької, Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької, Одеської, Тернопільської, Вінницької, Закарпатської.

На адресу НУВГП та ІПО вже надійшло близько 20 листів від державних установ зі схвальними відгуками про високий рівень організації та проведення навчання з  актуальної тематики, зокрема,  Державної казначейської служби (Рівне), Державної служби статистики (Рівне, Івано-Франківськ), Південного міжрегіонального управління Державної податкової служби по роботі з великими платниками податків (Одеса), Державної аудиторської служби (Хмельницький, Вінниця), Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (Рівне, Львів, Чернівці),  Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру (Хмельницький), Фонду державного майна (Рівне, Житомир, Івано-Франківськ, Чернівці, Тернопіль), Обласної державної адміністрації (Рівне) та інших.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю з  Національним агентством України з питань державної служби,  державними установами та органами місцевого самоврядування.