Зустріч першокурсників ННІЕМ з ректором НУВГП

Для студентів ННІЕМ О!Тиждень – ознайомчий період для першокурсників, насичений інформаційними, розважальними навчальними заходами, цікавими екскурсіями – закінчився знайомством з ректором НУВГП професором Мошинським Віктором Степановичем.

Пан ректор розпочав зустріч із вручення подарунків студентам, які найуспішніше  склали національний мультипредметний тест.

У великій аудиторії було понад 300 першокурсників, які із захопленням слухали Віктора Степановича та нотували корисну для себе інформацію.

Пан ректор розповів про життя в університеті. Першокурсники мали змогу запитувати ректора те, що нас цікавило, та  отримати чіткі, лаконічні відповіді.

Упродовж лекції ми разом з Віктором Степановичем розглядали такі питання: «Для чого ми навчаємось? Що буде далі?», «Що таке зона комфорту?», «Чи допомагає інститут з працевлаштуванням?», «Чому так мало державних місць?».

Перша зустріч з ректором – це важлива подія, яку студенти чекали з нетерпінням. Віктор Степанович наголосив на тому, що всі студенти Національного університету водного господарства та природокористування – це майбутнє нашої України, яке вони будуватимуть власноруч. Також Віктор Степанович розповів про цінності щастя та життя загалом.

Тішимося, що маємо змогу познайомитись з паном ректором, та запевняємо, що зробимо все можливе, аби наша Україна була гарним суспільством.

Ольга Данилишина, Ірина Черевко,

студентки спеціальності «Журналістика»