Засідання ради роботодавців ННІЕМ

4 березня 2021 року відбулося чергове засідання ради роботодавців ННІЕМ в дистанційному онлайн-режимі на платформі Google Meet.

На засіданні були присутні 17 членів Ради роботодавців. Виступили гаранти освітніх програм "Фінанси, банківська справа та страхування" першого (бакалаврського) рівня вищої освіти к.е.н., доцент кафедри фінансів та економічної безпеки Мельник Лариса Михайлівна та «Міжнародний бізнес» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 292 “Міжнародні економічні відносини” к.е.н, доцент кафедри економіки підприємства і міжнародного бізнесу Качан Олена Іванівна. Вони наголосили на відповідності ОПП стандарту вищої освіти з відповідної спеціальності, на успішному впровадженні ОП в навчальний процес в ННІЕМ, на схвальних відгуках роботодавців, на врахуванні при розробці ОПП пропозицій як роботодавців, так і здобувачів вищої освіти. Також на засіданні було розглянуто питання організації неформальної освіти в ННІЕМ (доповідала Дзюба М.М., к.ф.н, доцент кафедри журналістики та українознавста, заступник директора ННІЕМ з гуманітарного блоку).

Читайте нас також: