Засідання академічної платформи №1

15 листопада 2024 року відбулося засідання академічної платформи №1 «Фінансові інструменти інноваційного розвитку та перспективи обліку й аудиту в умовах європейської інтеграції України» в рамках проведення ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Детермінанти соціально-економічного відновлення держави, регіонів та суб’єктів господарювання», присвяченої 20-річчю кафедри фінансів та економічної безпеки.

Голова секції – Мельник Л.В., д.е.н., професор, завідувач кафедри фінансів та економічної безпеки. Секретар секції – Шило Ж.С., к.е.н., доцент кафедри фінансів та економічної безпеки.

У секційному засіданні, яке відбувалось в форматі онлайн загалом взяло участь понад 50 учасників, у тому числі викладачі, здобувачі вищої освіти третього, другого та першого рівнів кафедри обліку і аудиту, фінансів та економічної безпеки, а також науковці та здобувачі з вищих навчальних закладів України та Польщі, міст Варшави, Познаня, Седльця, Києва, Житомира, Тернополя, Одеси, Миколаїва та Рівного: Варшавської школи економіки, Університету Козьмінського, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Національного університету біоресурсів і природокористування України, Львівського національного університету імені Івана Франка, Державного університету «Житомирська політехніка», Західноукраїнського національного університету, Миколаївського національного аграрного університету, Чорноморського національного університету ім. Петра Могили, Одеського національного економічного університету, ПВНЗ «Європейський університет».

Загальна кількість тез поданих до збірника за секцією становить – 80, загальна кількість авторів близько100 чоловік.

У ході роботи секції обговорювалися важливі питання сьогодення: європейські орієнтири економічного прогресу України та виклики воєнного стану, детермінанти розвитку світової монетарно-фінансової системи на базі цифрових технологій, вплив фінансового аутсортингу на економічний розвиток держави, залучення коштів в Український бізнес: сучасні можливості та проблеми, альтернативи встановлення рейтингів оцінки ризиків в контексті фінансового моніторингу.

Викликали інтерес також доповіді, що стосувалися визначення підходів до вирішення проблем дефіциту персоналу в Україні, впровадження циркулярної економіки в лісову галузь України, інвестиції як рушій екологічної трансформації, сучасний стан та перспективи розвитку організацій громадянського суспільства в Україні, питання фінансової автономії студентського самоврядування як шляху до лідерства та сталого розвитку в освітніх закладах.

За результатами проведення конференції буде виданий Збірник тез, також кожний учасник отримає програму та сертифікат про участь.

Ми сподіваємось, що обмін ідеями, спільний пошук альтернативних рішень проблем, які поставила конференція, стане першим вагомим етапом у налагодженні та продовженні співпраці науковців на регіональному та міжнародному рівнях.

Щиро дякуємо науковцям, викладачам та здобувачам різних рівнів за проявлений інтерес та рішення долучитися до нашого заходу. Ваша участь є надзвичайно важливою для нас, адже разом ми зможемо створити платформу для обміну ідеями, досвідом та новітніми розробками в цей непростий час.

Бажаємо подальших наукових досягнень та всім нам перемоги!

 

Доцентка кафедри фінансів та економічної безпеки, секретар академічної платформи №1 Шило Жанна.

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Політика конфіденційності

Технічна підтримка сайту

Повідомити про корупцію

Image

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11, mail@nuwm.edu.ua

Контакти

Наші координати

Скринька довіри

Image

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Всі права захищені законодавством України

Технічна підтримка сайту

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11,

mail@nuwm.edu.ua

Контакти

Наші координати

2024 Національний університет водного господарства та природокористування