Як стати успішним

Секретами особистого успіху ділився зі студентами директор Північно-Західного макрорегіонального управління Приватбанку Войтенко Юрій Олексійович. Спікер детально зупинився на основних складових успіху, надав цінні поради щодо тайм менеджменту та управління колективом. Жвавий інтерес у присутніх викликали рекомендації Юрія Олексійовича щодо тих книжок. які мають бути в бібліотеці успішного керівника. Студенти не втратили нагоди поставити цікаві, а подекуди і гострі запитання про особисту мотивацію, професійне вигоряння та навіть реверсивне оподаткування банківських установ.
Щиро дякуємо Юрію Олексійовичу за цю надзвичайно корисну та мотивуючу зустріч! Ми з нетерпінням чекаємо на нові зустрічі та можливості для співпраці.

Леонід Мельник, завідувач кафедри фінансів та економічної безпеки