XІІІ Міжнародна науково-практична конференція в ННІЕМ

16 травня 2024 р. на базі кафедри менеджменту та публічного врядування відбулася XІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми теорії  і практики менеджменту та публічного врядування в контексті євроінтеграції».

До конференції долучилися науковці зі Словаччини, Молдови, Польщі, Болгарії, Хорватії та України (більше 150 учасників, понад 230 тез доповідей).

На пленарному засіданні, котре модерували проф. Петро Скрипчук та проф. Леся Тихончук до учасників конференції з вітальними словами звернулися проф. Наталія Савіна, проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків (НУВГП), проф. Наталія  Ковшун – директор ННІЕМ (НУВГП), доц. Світлана Генова – проректор з науки і зовнішніх зв’язків (Комратський державний університет, Молдова), проф. Йозеф Затько – президент (Європейський інститут безперервного освіти, Словацька Республіка), проф. Петро Ґудзь – професор кафедри менеджменту (Національний університет «Запорізька політехніка»).

Учасники пленарного засідання мали змогу заслухати доповіді таких спікерів, як: Панасюк Дам’ян – к.т.н., адьюнкт (Університет Кардинала Стефана Вишинського, Республіка Польща), Mіріам Слободнікова – доктор права, PhD (Братиславський університет економіки та менеджменту, Словацька Республіка), Марина Балджи – д.е.н., проф., проф. каф. менеджменту (Міжнародний гуманітарний університет), Леся Тихончук  – д. н. держ. упр., доцент, в. о. зав. каф. менеджменту та публічного врядування (НУВГП), Ольга Павелко – д.е.н., проф., заст. директора ННІЕМ з наукової діяльності (НУВГП), Ірина Абрамова, к.е.н., доц., докторант каф. міжнародних економічних відносин і політичного менеджменту  (ДУ "Житомирська політехніка").

Далі роботу конференції було продовжено на засіданнях трьох секцій:

1. Сучасні тренди менеджменту, маркетингу та публічного врядування в контексті євроінтеграції (голова – проф. Олена Попко, секретар – доц. Оксана Клюха).
  2. Економічний розвиток країн, регіонів та суб’єктів господарювання в умовах глобалізації (голова – проф. Дмитро Нікитенко, секретар – доц. Аліна Костюкевич).
  3. Актуальні проблеми обліку, контролю, аналізу та фінансів в умовах інформаційного суспільства (голова – проф. Ольга Осадча, секретар – доц. Жанна Шило).

Результати проведення конференції будуть опубліковані у відповідному Збірнику матеріалів, а кожний її учасник отримає електронний сертифікат.

Інформативні доповіді, цікаві дискусії, конструктивні обговорення, нескінченна множина наукових ідей  – саме так можна охарактеризувати роботу міжнародної науково-практичної конференції. Тримаймо й надалі гідно науково-освітянський стрій, разом наближаймо омріяну перемогу! Організаційний комітет щиро дякує усім учасникам та висловлює сподівання на подальшу плідну співпрацю!

Заст. директора ННІЕМ з наукової діяльності (на громадських засадах)

проф. Ольга Павелко