Вітаємо з Днем Народження Ніну Борисівіну Кушнір!

Шановна Ніно Борисівно!

Колектив навчально-наукового інституту економіки та менеджменту вітає Вас з Днем народження!

Ваша багатовекторна діяльність, заснована на високому професіоналізмі та порядності, чуйному ставленні до людей, завжди призводила до успішного вирішення всіх завдань, що стоять перед Вами. Закономірно, що, пройшовши багато сходинок кар'єрного зростання, сьогодні Ви - мудрий та відповідальний керівник.

Ваші чудові якості: вміння знаходити спільну мову з людьми, вирішувати численні проблеми, сприймати нове і втілювати це нове в життя - здобули Вам заслужену повагу та любов колег і студентів.

Ще раз вітаємо Вас, з Днем народження, бажаємо нових успіхів і звершень, довгих років плідної діяльності, благополуччя Вам і Вашим близьким.

Колектив ННІЕМ

Читайте нас також: