Вітаємо із захистом дисертації Царук Д.С.!

8 лютого у разовій спеціалізованій вченій раді ДФ 47.104.020 у НУВГП відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії у галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки» за спеціальністю 051 «Економіка» старшого викладача кафедри економіки підприємства та міжнародного бізнесу Царук Діани Сергіївни.

Тема дисертаційного дослідження: «Розвиток системи фінансового моніторингу підприємницької діяльності на вітчизняному ринку».

Науковий керівник - к.е.н., професор, завідувач кафедри економіки підприємства і міжнародного бізнесу Національного університету водного господарства та природокористування Кушнір Ніна Борисівна.

Голова ради - Павелко Ольга Віталіївна, д.е.н., професор, професор кафедри обліку і аудиту НУВГП

Рецензенти:

Попко Олена Володимирівна, доктор економічних наук, доцент, професор кафедри маркетингу НУВГП;

Мельник Лариса Михайлівна, кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри трудових ресурсів і підприємництва НУВГП.

Офіційні опоненти:

Бочко Олена Юріївна, доктор економічних наук, професор, професор кафедри маркетингу і логістики Національного університету «Львівська політехніка»;

Костецький Володимир Володимирович, кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри фінансових технологій і банківського бізнесу Західноукраїнського національного університету.

Юліана Красовська, доцентка кафедри економіки та міжнародного бізнесу