Віртуальна мобільність як новий етап освіти

Віртуальна мобільність – це не лише про нові знання та досвід, це про майбутнє освіти та роботи. Вона дозволяє студентам спілкуйтеся з однолітками з різних міст та країн, обмінюватись ідеями та налагоджувати корисні контакти для майбутньої кар'єри.

Навички дистанційної роботи, управління проєктами та використання колабораційних технологій стануть вагомою перевагою для резюме. Крім того, віртуальне навчання вимагає дисципліни та самостійного планування часу, це чудова можливість розвинути навички тайм-менеджменту та самоорганізації.
Саме тому, викладачі Кафедри фінансів та економічної безпеки НУВГП розпочали спільний COUL проєкт  із викладачами та здобувачами Кафедри економічного аналізу і фінансів НТУ "Дніпровська політехніка".
У рамках вивчення дисципліни «Фінанси»  студенти другого курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» працюватимуть над спільними завданнями практичного кейсу упродовж 4-х тижнів.
Знайомство між студентами вже відбулося, тож бажаємо учасникам плідної роботи!

Наталія Кондрацька, к.е.н, доцентка кафедри фінансів та економічної безпеки

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11, mail@nuwm.edu.ua