Відбувся захист бакалаврських робіт за освітньою програмою "Середня освіта (Історія)"

25-26 червня 2024 року на кафедрі суспільних дисциплін ННІ ЕМ НУВГП уперше відбувся захист кваліфікаційних робіт студентів на здобуття першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 14.03 Середня освіта (Історія).
Студенти денної і заочної форми навчання мали підтвердити набуті теоретичні і практичні знання та вміння, які їм знадобляться для роботи за професією «вчитель історії» в загальноосвітніх навчальних закладах.
Цей хвилюючий і відповідальний момент завершення навчання на бакалавраті зі студентами розділили члени державної екзаменаційної комісії, їхні наукові керівники, члени кафедри.
Представлені до захисту наукові роботи охоплювали різні аспекти історії України (щонайбільше проблеми історичної Волині) та всесвітньої історії, а їхні автори підтвердили практичне значення їх використання у педагогічній та просвітницькій діяльності.
Усі здобувачі успішно захистили свої кваліфікаційні роботи.
Заочно за обраною спеціальністю здобували вищу освіту одинадцять учасників бойових дій.
Із заключним словом до присутніх на захисті звернулись студенти Ігор Скучинський та Олександр Зай, які продовжують захищати нашу Україну, аби усі ми могли жити і працювати в умовах війни, попри ті болі і втрати, які вона принесла на нашу рідну землю.
Бажаємо успіхів нашим випускникам у професійній діяльності і чекаємо їх вже на магістерській програмі навчання за цією ж спеціальністю!
Валентина Сокаль, доцент кафедри суспільних дисциплін