Вічна пам"ять і шана Герою - нашому студентові

Схиляємо голови у глибокій скорботі за Невінським Віталієм Ігоровичем, 1996 р.н.

Студент навчально-наукового інституту економіки та менеджменту, спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльніст» (заочна форма навчання, вступ 2021р.) загинув 15 грудня 2022року під час виконання бойового завдання по відбиттю штурмових дій ворога поблизу н.п. Підгородне Донецької області.

Капітан Збройних сил України, командир гірсько-штурмової роти ВЧ А 1556. Служив у лавах 28 Мукачівської бригади. Відзначився під час російського вторгнення в Україну в 2022 році. Навесні 2022 року нагороджений орденом «Богдана Хмельницького» III ступеня — за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.

Вічна пам"ять і шана Герою