Вибіркові дисципліни англійською

Студенти-обліковці поглиблюють свої знання професійної ділової мови – кілька вибіркових дисциплін читається англійською.

Третій рік, «step by step», вчимось разом  розуміти і читати англійською про фінансову звітність, економічні тренди на інвестиційних ринках тощо. Звичайно, не так все просто, але студентів, які б не пройшли «контрольний рубіж», практично немає – для нас це один з важливих результатів. Намагаємось запрошувати на лекції практиків, які володіють іноземною. Так, днями з приємністю поспілкувались студенти з Тетяною Сімчук – головним спеціалістом Департаменту міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Рівненської обласної державної адміністрації. Будучи випускником Професійної програми стипендіатів, Тетяна поділилась спогадами про свою діяльність в Управлінні економічного розвитку міста та округу Гонолулу (штат Гаваї). Приємно вразила її неперевершена емоційна англійська, оскільки випускниця нашого університету навчалась США, Німеччині, Швеції, Польщі, Нідерландах та Латвії. В свою чергу, студенти цікаво розповідали про економічні тренди на світових ринках, про боротьбу з COVID.

Маючи можливість читати он-лайн лекції в зарубіжних університетах  бачимо, що наші студенти (серед яких чимало на старших курсах працевлаштовані) встигають не менше своїх ровесників за кордоном.

Світлана Левицька,
 професор кафедри обліку і аудиту

Читайте нас також: