Вебінар «Контрольно-аналітичні функції Фонду державного майна України»

Сьогодні відбувся вебінар «Контрольно-аналітичні функції Фонду державного майна України» для студентів НУВГП спеціальності "Облік і оподаткування" в рамках практичноі підготовки.
Спікер - Прилуцька Тетяна Віталіївна – перший заступник начальника Рівненського відділення Фонду державного майна у Рівненській та Житомирській областях.
Модератор заходу - Позняковська Наталія Миколаївна - завідувач кафедри обліку і аудиту НУВГП.
50 учасників вебінару прослухали цікаву та актуальну інформацію Тетяни Віталіївни про місію і стратегію Фонду державного майна України в сучасних умовах інформаційної відкритості і прозорості, особливості роботи РВ ФДМ у Рівненській та Житомирській областях. Законодавче регулювання питань оренди державного майна, конкретні приклади успішних проектів у Рівненській і Житомирській областях, особливості проведення приватизації державного майна, проблеми, що виникають при управлінні державним майном - ось деякі з питань, що розглядались на вебінарі. Спікери акцентували увагу слухачів на тих знаннях і навичках, які потребує робота в державних органах влади, зокрема з інформаційних технологій, права, обліку, державного контролю, внутрішнього аудиту.
Студенти і викладачі також взяли участь в он-лайн опитуванні щодо матеріалів вебінару.