Усі професійні дороги ведуть до маркетингу

Практична підготовка студентів-маркетологів НУВГП триває. 12 лютого 2024 року кафедра маркетингу  організувала та провела  вебінар на тему: «Всі професійні дороги ведуть до маркетингу».

Наша спікерка, контент-менеджер компанії «ТоргОборуд» (м. Рівне) Наталія Волошин, розповіла про свій власний досвід професійного становлення. Розкрила присутнім інструментарій, який дозволяє компанії ефективно провадити маркетингову діяльність. Отримавши диплом бакалавра за спеціальність «Фінанси», Наталія продовжила навчання за спеціальність «Маркетинг» і саме розуміння актуальності та необхідності здобуття маркетингової освіти дозволило їй самореалізуватись та стати затребуваним фахівцем на регіональному ринку праці.

Присутні дуже зацікавились професійним шляхом спікерки. Дискусія була конструктивною та інформативною.

Дякуємо нашій спікерці.

Дякуємо ЗСУ за всі можливості та продовжуємо навчати студентів мистецтву маркетингу у поєднанні з реалізацією різних програм підтримки ЗСУ.

Оксана Мартинюк, доцентка кафедри маркетингу