«Актуальні проблеми історії слов’янських народів»

25 березня 2021 р. на базі Житомирського державного університету імені Івана Франка відбулася Х Всеукраїнська студентсько-учнівська наукова онлайн-конференція, присвячена ключовим проблемам слов’янських народів.

Участь в організації конференції взяла й кафедра державного управління, документознавства та інформаційної діяльності НУВГП, а доцент Цецик Я. П. брав активну участь в її організації та проведенні як член організаційного комітету конференції.

На пленарному засіданні конференції з доповіддю «Участь українських національних партій у виборах до парламенту Польщі восени 1930 р.» виступили студентки НУВГП групи ІБАС-21 Вікторія Сапожнікова та Юлія Брус (науковий керівник – доцент Цецик Я. П.)

На секційному засіданні виступили студенти навчально-наукового інституту економіки та менеджменту спеціальностей ІБАС, Журналістика та Середня освіта (Історія)  І. Жуковська, В. Ільчук,  І. Балашова, Н. Жиганюк, І. Котолюз, О Кушнір, Р. Вашета, А. Мельникова, Грудініна С., А. Фещук, А. Полєва, О. Мельник, В. В. Прозапас, В. Г. Прозапас, І. Томашевський, М. Куцмус, І. Чернюк, Р. Яремчук, В. Бондарєв (наукові керівники: професор Олексін Ю. П., доценти Тихончук Л. Х., Малевич Л. Д., Маланчук Л. О., Клинова-Дацюк Г. Д., Дзюба М. М.,  Шевчук Т. Є., Цецик Я. П., Крупка О. В., Сухаревська Г. В.

Читайте нас також: