Участь студентів ННІЕМ у всеукраїнській науковій конференції

5 жовтня 2023 р. у Житомирському державному університеті імені Івана Франка відбулася Всеукраїнська наукова онлайн-конференція здобувачів вищої освіти та молодих вчених «Актуальні проблеми всесвітньої історії».

Серед співорганізаторів цього наукового заходу була кафедра менеджменту та публічного врядування Національного університету водного господарства та природокористування, а доцент Цецик Я. П. входив до її організаційного комітету.

На пленарному засіданні з доповіддю «Відображення діяльності українських депутатів у парламенті Польщі наприкінці 1938 – на початку 1939 рр. на сторінках газети «Діло» виступила здобувач вищої освіти спеціальності «Публічне управління та адміністрування» Бачманюк Д. (науковий керівник к.і.н., доцент Цецик Я. П.)

Активну участь у роботі конференції взяли здобувачі вищої освіти спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» Шамало І., Мордас О., Васевич Б. Данильчук Л., Юхимець Н., Гаврилюк А. (науковий керівник к.і.н., доцент Цецик Я. П.) та Яремчук Р. (науковий керівник к.т.н., доцент Корбутяк В. І.). Цікаві та актуальні доповіді представили здобувачі вищої освіти спеціальності «Середня освіта (Історія)» Сидорук А., Котолюз І. (науковий керівник професор д.п.н., Ю. П. Олексін), Борисюк С., Рухер Н. (науковий керівник д.і.н., професор Прищепа О. П.), Кушнір О., Гайчук А., Кустинець А., Балашова І., Жиганюк А. (науковий керівник к.і.н., доцент Цецик Я. П.). Цікаві та аргументовані дослідження з історії розвитку підприємств регіону та їх зовнішньоекономічної діяльності представили Лось Д. (науковий керівник д.е.н., професор Ковшун Н.Е.) та Мельник Ю. (науковий керівник к.е.н., доцент Жемба А.Й.). Оригінальне дослідження з історії розвитку водоводу в Рівному представив здобувач вищої освіти Навчально-наукового інституту будівництва та архітектури Хомяк В. (науковий керівник д.т.н., професор Мартинов С.Ю.).

Цецик Я.П., доцент кафедри менеджменту та публічного врядування