Участь спільноти ННІЕМ в міжнародній конференції в Болгарії

Викладачі та аспіранти навчально-наукового інституту економіки та менеджменту взяли участь в міжнародній конференці

Проф. Ковшун Н.Е, проф. Павелко О.В., проф. Мальчик М.В., проф. Попко О.В., проф. Кушнір Н.Б., проф. Кузнєцова Т.В., доц. Лось З.В., доц. Лесняк О.Ю., доц. Царук Д.О., доц. Оплачко І.О., доц. Мартинюк О.В., доц. Толчанова З.О., доц. Красовська Ю.В., доц. Подлевська О.М., доц. Гарнага О.М. а також аспіранти в онлайн форматі взяли участь в міжнародній конференції - International Conference on Agricultural, Biodiversity and Environmental Economics (ICABEE 2024), що організована Trakia University та відбулася в Stara Zagora (Болгарія) 13 червня 2024 р., де представили результати виконаних досліджень і долучилися до плідної дискусії.

Ольга Павелко, проф. кафедри обліку і аудиту,

заступник директора ННІЕМ (на громадських засадах)