Участь ННІЕМ у Фестивалі науки НУВГП-2022

Упродовж травня 2022 року в НУВГП було проведено Фестиваль науки, до якого активно долучився ННІЕМ, незважаючи на буремні події сьогодення.

Науковці та здобучі вищої освіти ННІЕМ взяли участь у науково-практичному форумі «Good governance during the war» («Добре врядування під час війни»), міжнародних науково-практичних конференціях «Актуальні проблеми обліково-аналітичного забезпечення управління в умовах цифрової трансформації» та «Актуальні проблеми теорії і практики менеджменту в контексті євроінтеграції», всеукраїнських науково-практичних конференціях «Сучасні тенденції розвитку лінгвістики та лінгводидактики», «Сучасні проблеми україністики та журналістики», розширеному засіданні вченої ради ННІЕМ з розглядом питання наукової діяльності в інституті, науково-освітньому лекторії «Україна в світовій історії ХХ-ХХІ ст.», круглому столі на базі науково-дослідної лабораторії природоорієнтованого управління.

Також представники нашого ННІ взяли участь у конкурсах», які проведено за результатами діяльності у 2021 р., де ми маємо низку перемог, зокрема:

• у конкурсі «Кращий молодий науковець» 1 місце – проф. Павелко Ольга Віталіївна; 3 місце – доц. Оплачко Ірина Олександрівна;
  • у конкурсі «Кращий керівник студентського наукового гуртка» 2 місце – проф. Антонюк Олена Ростиславівна, доц. Зінкевич Оксана Володимирівна (науковий гурток «Ерудит з аудиту»);
  • у конкурсі «Кращий студент-науковець» 3 місце – Дерманська Марія Олександрівна (група ОіО-31).

27 травня 2022 р. в конференц-залі НУВГП підведено підсумки Фестивалю науки-2022. Ректор проф. Мошинський В.С. офіційно вручив диплом доктора філософії ст. викладачеві Кроль Віті Вікторівні. Грамотами Рівненської обласної державної адміністрації нагороджено проф. Попко Олену Володимирівну, проф. Павелко Ольгу Віталіївну – за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток науки і національної освіти.  Почесною грамотою університету нагороджено ст. викладача Коротун Ольгу Петрівну – за успішний захист дисертації та підготовку переможця конкурсу студентських наукових робіт «Наука очима молоді».

Грамоти університету вручено проф. Савіній Наталії Борисівні – за організацію та проведення міжнар. конф. «International Conference on Environmental Sustainability in Natural Resources Management»; проф. Ковшун Наталії Едуардівні – за організацію та проведення міжнар. наук.-практ. семінару «Водні ресурси: економіка і політика»; проф. Міщук Галині Юріївні, доц. Самолюк Наталії Миколаївні, доц. Юрчик Галині Миколаївні – за видання англомовної монографії «Decent work: evaluation and ensuring in human capital management» та підготовку студентів-переможців ІІ етапу всеукр. конкурсу студ. наук. робіт; проф. Олексіну Юрію Петровичу – за організацію міжнар. конф. «Суспільні дисципліни як фактор формування цивілізаційної компетентності: сучасні освітні виклики і перспективи розвитку»; доц. Пахаренко Ользі Володимирівні – за організацію та проведення X міжнар. наук.-практ. конф. «Актуальні проблеми теорії і практики менеджменту в контексті євроінтеграції».

Подяки ректора передбачено проф. Осадчій Ользі Олексіївні, проф. Левицькій Світлані Олексіївні, проф. Зубілевич Світлані Яківні – за підготовку студентів-переможців ІІ етапу всеукр. конкурсу студ. наук. робіт за спец. «Облік і оподаткування»; доц. Дорошенко Олені Олександрівні і доц. Зінкевич Оксані Володимирівні – за підготовку студентів-переможців міжнар. студ. проф. наук. конкурсу з бух. обліку, оподаткування, аналізу та аудиту; доц. Мазур Наталії Олексіївні, доц. Олійник Олені Олександрівні, доц. Рощик Ірині Анатоліївні, доц. Костюкевич Аліні Миколаївні, доц. Вашай Юлії Володимирівні, доц. Ляхович Ользі Олександрівні, доц. Судук Олені Юріївні – за підготовку студентів-переможців ІІ етапу всеукр. конкурсу студ. наук. робіт; проф. Якимчук Аліні Юріївні, доц. Жембі Аллі Йосипівні, доц. Оплачко Ірині Олександрівні – за  підготовку переможців конкурсу студ. наук. робіт «Наука очима молоді».

За активну участь у студентському науковому житті університету, вагомі здобутки у 2021 р. грамоти НУВГП передбачено для таких здобувачів вищої освіти ННІЕМ: Антонюка Станіслава Юрійовича, (спец. «Бізнес-аналітика»), Велігурської Анастасії Михайлівни (спец. «Облік і оподаткування»), Дерманської Марії Олександрівни (спец. «Облік і оподаткування»), Жук Аміни Анатоліївни (спец. «Менеджмент»), Задорожної Іванни Дмитрівни (спец. «Менеджмент»), Міщук Вікторії Андріївни (спец. «Бізнес-аналітика»), Новосад Катерини Михайлівни (спец. «Міжнародні економічні відносини»), Овсіюк Маріни Вікторівни (спец. «Управління персоналом і економіка праці»), Пожарського Дениса Сергійовича (спец. «Управління персоналом і економіка праці»), Семчук Діани Олександрівни (спец. «Управління персоналом і економіка праці»), Середюк Ольги Сергіївни (спец. «Фінанси, банківська справа та страхування»), Торяник Тетяни Вікторівни (спец. «Управління персоналом і економіка праці»), Целюх Яни Олегівни (спец. «Управління персоналом і економіка праці»), Якимчука Юрія Олеговича (спец. «Публічне управління та адміністрування»).

Щиро дякуємо викладачам на здобувачам вищої освіти ННІЕМ за активну наукову діяльність!

З вірою в перемогу – заст. директора ННІЕМ з наукової діяльності, проф. Ольга Павелко