У Школі доброго врядування говорили про коректну мову

19.02.2024 відбулася ще одна зустріч у Школі доброго врядування на тему «Коректна мова. Як правильно говорити, аби слова не стали ворожими».

Спікером Школи була Олеся Стеліга,  журналістка, психологиня, головна спеціалістка відділу пресслужби департаменту цифрової трансформації та суспільних комунікацій Рівненської обласної державної адміністрації. Здобувачі спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування отримали низку корисної інформації, як-от: як правильно спілкуватися з людьми з особливими освітніми потребами; як правильно послуговуватися фемінітивами; ознайомилися з правилами знімання на фото чи відео, особливо під час воєнного стану; обговорили «чутливі теми» під час воєнного стану.

Зустріч пройшла в діалоговому режимі й була досить актуальною в даний час. За що дякуємо спікерці, п. Олесі Стелізі. До нових зустрічей в Школі доброго врядування.

Доцентка кафедри менеджменту та публічного врядування

Галина МАРТИНЮК