Співпраця з практиками: робота філії кафедри економіки і міжнародного бізнесу

Відбулася зустріч викладачів та студентів кафедри економіки та міжнародного бізнесу з роботодавцями.

Зустріч здобувачів вищої освіти кафедри економіки і міжнародного бізнесу, які навчаються за освітніми програмами «Міжнародні економічні відносини», «Економіка підприємства», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Міжнародний бізнес» з президентом Рівненської торгово-промислової палати Ярощуком Миколою Яковичем та начальником відділу організаційної роботи, зовнішньоекономічної діяльності та сприяння туризму Ященко Тетяною Василівною стала ще одним кроком на шляху їх професійного становлення.

Майбутнім фахівцям важливо почути від професіоналів-практиків про перспективи в міжнародній економічній діяльності суб‘єктів господарювання в умовах воєнного стану, про ризики ведення міжнародного бізнесу. Той пакет послуг, що пропонує ТПП, якраз відповідає профілю підготовки спеціалістів з підприємництва та міжнародних відносин, особливо зовнішньоекономічна діяльність та бізнес-питання, надання комерційних та інвестиційних пропозицій вітчизняних і закордонних фірм, послуги із впровадження системи безпечності харчових продуктів НАССР, оформлення та видача сертифікатів країни походження та відповідності товару в системі CERTEX, передача ділових пропозицій підприємств торгово-економічним місіям за кордоном. У процесі спілкування погодили плани роботи філії кафедри.

Алла Жемба, доцент кафедри економіки і міжнародного бізнесу