Школа доброго врядування 2024. Відбулася перша зустріч

15.01.2024 у Школі доброго врядування, яку традиційно проводить кафедра менеджменту та публічного врядування, відбулася зустріч з Юлією Віталіївною Карповець, практикуючим юристом благодійного фонду «Рокада».

Пані Юлія провела лекцію на тему «Захист прав дитини в умовах збройного конфлікту: виклики сьогодення». Зокрема, було розкрито такі питання:

Отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів: взаємодія державних органів.

Отримання статусу особи, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів: взаємодія державних органів.

Взаємодія з громадською приймальнею Уповноваженого ВРУ з прав людини у Рівненській області.

Учасники Школи доброго врядування дізналися про основні міжнародно-правові акти, що є основою для захисту дітей у ситуаціях збройного конфлікту. Ознайомилися із категоріями, які мають право на отримання статусу дитини, що постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Також отримали практичні поради, як отримати статус дитини, яка  постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, а саме: куди звернутися та які документи необхідно подати для отримання відповідного статусу.

В.о. завідувача кафедри менеджменту та публічного врядування, професор Леся Тихончук