Розширене засідання науково-методичної ради з якості освіти ННІЕМ

Сьогодні, 29 березня 2022 року, відбулося розширене засідання науково-методичної ради з якості освіти ННІЕМ.

Голова ради, директор ННІЕМ проф. Ковшун Н.Е. ознайомила колектив інституту з особливостями організації навчального процесу на період воєнного стану.

На засіданні НМР до колективу ННІЕМ звернувся ректор НУВГП проф. Мошинський В.С. Він окреслив можливі шляхи подолання викликів, з якими стикнулися викладачі та здобувачі вищої освіти у звʼязку зі збройною агресією росії щодо України.

Науково-методична рада підтримала ініціативу кафедри трудових ресурсів і підприємництва про створення філії на базі ТОВ «Вік-Експо».

Розглянули також традиційні питання порядку денного НМР: затвердження звітів про підвищення кваліфікації/закордонне стажування, зокрема шляхом здобуття нормальної освіти, розгляд та затвердження силабусів та методичних рекомендацій.

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11, mail@nuwm.edu.ua